Portal dla Polaków – Praca w Holandii? Znajdź wymarzone zajęcie

Czy Holandia to wciąż atrakcyjny kraj do emigracji zarobkowej? Pandemia koronawirusa nieco zastopowała ten trend, ale patrząc po obecnych ofertach pracy, to zatrudnienia nie brakuje w różnych branżach. Polacy, zaraz za Niemcami, obrali sobie Holandię jako dobry kierunek do poprawy jakości życia i zwiększenia wynagrodzenia. Pracują przy zbieraniu warzyw i owoców, pielęgnują rośliny i ogrody, zatrudniają się w fabrykach lub magazynach. Z zarobionych pieniędzy mogą zapewnić byt sobie, rodzinie i odłożyć część kapitału. Zastanawiasz się nad wyjazdem do Holandii? Najnowsze i zawsze aktualne oferty pracy znajdziesz w Głosie Polskim – portalu stworzonym przez Polaków dla Polaków. 

Praca w Holandii – bez języka, bez doświadczenia i jeszcze dobrze płatna. Aplikuj już teraz!

Liczba Polaków w Holandii przekroczyła 250 tysięcy osób, z czego 160 tys. to osoby zameldowane, a 90 tys. przebywa w tym kraju czasowo. Stopa bezrobocia jest niska, dlatego na wszelakich portalach z ogłoszeniami często widnieją hasła – “Praca w Holandii” itp. Ćwierć miliona Polaków obrało sobie za kierunek miasta, takie jak: Rotterdam, Haga, Amsterdam, ale również okolice południowej Holandii lub Limburgii. Czeka na nich zatrudnienie na stałe i praca tymczasowa dla osób, które jeszcze nie są przekonane do stałej relokacji. 

Oferty skierowane są do wszystkich zainteresowanych. Nie ma znaczenia, czy znasz język niderlandzki, masz duże doświadczenie, jesteś mężczyzną w sile wieku lub na emeryturze. Praca w Holandii jesteś w stanie znaleźć od zaraz. Sprawdź najnowsze ogłoszenia dostępne pod adresem https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ i znajdź pracę marzeń.

Głos Polski – wiadomości, ogłoszenia, newsy. Co jeszcze dowiesz się z największego portalu dla Polaków w Holandii?

Z Głosem Polskim będziesz zawsze na bieżąco. Serwis https://glospolski.nl/ rozbudowany jest o kilkadziesiąt kategorii. Codziennie pojawiają się najważniejsze newsy ze świata polityki, sportu, gospodarki, podatków lub wydarzeń kulturalnych. Portal tworzą doświadczeni redaktorzy, którzy przygotowują wyczerpujące artykuły, aby przekazywać aktualne wiadomości dla Polaków w NL. 

To szczególnie ważne dla osób, które po raz pierwszy wyjeżdżają za granicę i niewiele wiedzą o samym kraju. W serwisie znajdziemy m.in. ogłoszenia o pracę, polskie biura rachunkowe, tłumaczy przysięgłych, polskie warsztaty samochodowe, hurtownie lub fryzjerów. Znalezienie mieszkania oraz pokoju na wynajem również nie będzie problemem. Gotowy na nowe wyzwania? Znajdź je z Głosem Polskim!